Нож на готвача 1905, 21 cм, F.Dick
Код: FDCK8194721Подробно описание на продукта
Сърцето на всяка, не само професионална кухня, е нож на готвача със стабилно острие. Това е най-важният прибори за готвене за всеки повод: рязане на зеленчуци, месо или риба. Заоблената форма на острието улеснява люлеещите движения при рязане и затова е идеална и за обработка на лук или билки.
Изключителната дизайнерска серия 1905 съчетава традиционна изработка в модерен дух с елементи от исторически дизайн. През 1905 г. Friedr. Dick разработва серия професионални ножове с масивни съединения, които заменят използваните досега нитове. От 1905 г. този уникален дизайн се развива с използването на модерни материали и производствени техники. Острието е изработено от специална немска благородна стомана XcrMoVMn. Чрез трудна технология на закаляване е създаден уникален, фино дисперсен гъвкав материал с динамично остро острие.
Спецификации:
- Практичен основен нож за всяка кухня
- Заоблена форма на острието
- От серия 1905
- Нитове заменени с масивни съединения
- Специална немска благородна стомана
- Динамично остро острие
- Материал: неръждаема стомана, пластмаса
- Размер: 21 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за готвене от неръждаема стомана |
|---|---|
| Тегло: | 0.47 kg |
| EAN: | 4009215084207 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 21 cm |
| Дължина на острието: | 21 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Кухненски нож |
| Серия: | F.DICK 1905 |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Производител: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!