Нож за домати MO-V 12 см, Samura
Код: SMRSNMVNRПодробно описание на продукта
Ножовете на марката Samura са произведени от най-добрата японска и шведска стомана, закалена до 58 - 61 HRC. Остриетата имат японска форма и фино стесняване от върха, благодарение на което притежават фантастична режеща способност. Ножовете Samura са заточени под ъгъл от 17 градуса. Това е повече от японските ножове, но по-малко от европейските ножове. За дръжките се използват най-добрите модерни материали: Микарта, G10, стабилизирано дърво, пластмаса с фино покритие, Кратон и композити.
Ножът за домати с тясно назъбено острие е предназначен за обработка на зеленчуци и плодове с много мека и сочна вътрешност, но твърда кора, включително пъпеши, портокали, лимони и домати. Освен това понякога се използва и като нож за хляб. Режещият край има много остри зъби, които не изискват заточване или изправяне.
Основни предимства на ножовете Samura:
- изработени от най-добрата японска и шведска стомана, закалена до 58 - 61 HRC
- фантастична режеща способност благодарение на японската форма на острието и финото стесняване от върха
- заточване под ъгъл от 17 градуса (т.е. повече от японските ножове, но по-малко от европейските ножове)
- дръжки, изработени от най-добрите модерни материали: Micarta, G10, стабилизирано дърво, пластмаса с фина повърхност, Kraton и композити
Спецификации:
- Дължина на острието: 12 см
- Тегло: 130 г
- Материал на острието: неръждаема стомана
- Материал на дръжката: G-10
- Препоръчва се ръчно миене
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за домати |
|---|---|
| Тегло: | 0.88 kg |
| EAN: | 4751029321114 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 12 cm |
| Дължина на острието: | 12 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Специален нож |
| Серия: | Samura Mo-V |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | SAMURA |
| Margin-category: | B |
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!