Нож за зеленчуци GOURMET 8 cм, Wüsthof
Код: WU1035048108100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Този нож от неръждаема стомана е подходящ за почистване, нарязване и декориране на плодове и зеленчуци. Ножът е част от серията Gourmet, в която ще намерите ковани ножове закалени със специална технология, гарантираща екстремна острота на ножовете. Дръжките са изработени от синтетичен материал и между дръжката и стоманата няма празнина от хигиенни съображения, връзката е нитована. Ножовете са чудесно балансирани и прилягат удобно в ръката.
Спецификации:
- Практичен нож за зеленчуци
- Серия Gourmet
- Кован нож
- Заточен със специална технология за максимална острота
- Ергономично оформена синтетична дръжка
- Острието е свързано с дръжката без фуга и е нитовано
- Приляга перфектно в ръката
- Оптимално балансиран
- Може да се мие в съдомиялна машина
- Дължина на острието: 8 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за белене/рязане |
|---|---|
| Тегло: | 0.1 kg |
| EAN: | 4002293103846 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 8 cm |
| Дължина на острието: | 8 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за миене в съдомиялна машина |
| Вид / Тип: | Специален нож |
| Серия: | WÜSTHOF Gourmet |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар