Нож Сантоку CHAI DAO CLASSIC 17 см, Wüsthof
Код: WU1040135617100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Острието с леко извита форма прави ножа Chai Dao идеален за рязане, нарязване и на кубчета. Кухият назъбен ръб създава въздушни джобове, които предотвратяват залепването на изключително тънки или меки резени към ръба на ножа. Ножът е част от серията Classic, в която ще намерите ножове изковани от едно цяло парче качествена стомана в олекотен дизайн, благодарение на който острието е по-гъвкаво и намалява умората при рязане. Всяко острие се проверява с лазер и е изключително остро. Ножовете са оборудвани с ергономично оформена дръжка с три нита. От хигиенни съображения няма пролука между дръжката и стоманата.
Спецификации:
- Практичен китайски нож за зеленчуци, месо и плодове
- Серия Класик
- За рязане, нарязване на кубчета и кълцане
- Кухо ребрият нож предотвратява залепването на храната към острието
- Нож, изкован от едно цяло парче висококачествена стомана
- Острието е специално закалено до 58° по Рокуел
- Олекотен дизайн
- Острието се проверява с лазер
- Ергономично оформена дръжка с три нита
- Приляга перфектно в ръката
- Оптимално балансиран
- Хигиеничен
- Може да се мие в съдомиялна машина
- Дължина на острието: 17 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове Santoku от неръждаема стомана |
|---|---|
| Тегло: | 0.28 kg |
| EAN: | 4002293109176 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 17 cm |
| Дължина на острието: | 17 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за миене в съдомиялна машина |
| Вид / Тип: | Японски и Сантоку нож |
| Серия: | WÜSTHOF Classic |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар