Тиган с незалепващо покритие PRO 28 см, Zwilling
Код: ZW65129280Подробно описание на продукта
Тиган с незалепващо покритие Zwilling Pro с диаметър 28 см е подходящ за използване на всички видове котлони, включително индукционни. Благодарение на незалепващите си свойства, той е идеален за пържене с малко количество мазнина или без такава. Ще го оцените при приготвянето на деликатни храни като яйца и различни омлети от тях, риба или зеленчуци. Използваното незалепващо покритие Duraslide Ultra е сред незалепващите покрития от ново поколение. Тиганът се състои от 3 слоя, които осигуряват дълготрайна незалепваща повърхност, устойчивост на износване и възможност за миене в съдомиялна машина. Тигани с това отлично незалепващо покритие можете без притеснение да използвате и за запичане във фурна, до 230 °C.
За производството на тигана Zwilling Pro е използван първокласният трислоен материал SIGMA Clad. Здравата алуминиева сърцевина, обвита в два слоя стомана, осигурява бързо и равномерно пренасяне на топлината по цялата повърхност на тигана,което е идеално за пържене. След като се загрее, можете бързо да намалите подаването на топлина, като по този начин спестите енергия. За разлика от това, дръжката остава хладна за дълги периоди на употреба и следователно е удобна за употреба. Тиганът може да се похвали и с атрактивна сатенено гладка повърхност, която е значително по-устойчива на надраскване. По този начин можете да се съсредоточите върху кулинарното си изкуство на спокойствие.
Основни предимства:
- Здрав тиган от неръждаема стомана с незалепваща повърхност
- Серия Zwilling Pro
- Трислоен материал Sigma Clad
- Незалепваща повърхност Duraslide Ultra
- За пържене без мазнина
- Оптимално разпределение и съхранение на топлината
- Подходящ за индукция и фурна (макс. до 230°C)
- Издръжлива неръждаема стомана с матово покритие
- Хигиеничен
- Ръбове за изливане без капене
- Вечен елегантен дизайн
- Може да се мие в съдомиялна машина
- Дръжката не гори.
- Отвор за окачване
Спецификации:
- Диаметър: 28 см
- Височина: 7,7 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Универсални тигани със стандартно покритие |
|---|---|
| Тегло: | 1.44 kg |
| EAN: | 4009839530654 |
| Цвят: | Сребърен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 28 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за индукционен котлон, Подходящ за миене в съдомиялна машина, Подходящ за фурна, Без PFOA |
| Вид / Тип: | Универсален тиган |
| Серия: | ZWILLING PRO Pots & Pans |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | ZWILLING |
| Margin-category: | A |
| Максимална температура на фурна °C: | 230 |
| Гаранция (години): | 2 |
| Незалепващо: | Незалепващо покритие |
| Произход на марката: | Германия |
| Категория тегло: | Среден (1,2-2 kg) |
| Материал на дръжката: | Метална дръжка |
| Страна на производство: | Виетнам |
| Повърхностен финиш: | Незалепващо покритие |
| Топлопроводимост: | Постепенно нагряване (2 - 4 минути) |
| Тип котлон: | Всички видове |
| форма на тигана: | Кръгъл |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!