Нож за зеленчуци MO-V 9 см, Samura
Код: SMRSNMVNOZПодробно описание на продукта
Ножовете на марката Samura са произведени от най-добрата японска и шведска стомана, закалена до 58 - 61 HRC. Остриетата имат японска форма и фино стесняване от върха, благодарение на което притежават фантастична режеща способност. Ножовете Samura са заточени под ъгъл от 17 градуса. Това е повече от японските ножове, но по-малко от европейските ножове. За дръжките се използват най-добрите модерни материали: Микарта, G10, стабилизирано дърво, пластмаса с фино покритие, Кратон и композити.
Ножът за плодове и зеленчуци Samura MO-V се счита за най-малкия от всички кухненски ножове по отношение на размера, но в никакъв случай по отношение на значението. Това е един от най-търсените ножове и се превърна в незаменим елемент във всяка кухня. Той е предназначен за белене и нарязване на малки зеленчуци и плодове, а късото му тясно острие се справя лесно с тази задача. Благодарение на много леката, компактна и ергономична, противоплъзгаща се овална дръжка, този нож за плодове и зеленчуци е максимално приспособен и за работа в продължителен период от време.
Основни предимства на ножовете Samura:
- изработени от най-добрата японска и шведска стомана, закалена до 58 - 61 HRC
- фантастична режеща способност благодарение на японската форма на острието и финото стесняване от върха
- заточване под ъгъл от 17 градуса (т.е. повече от японските ножове, но по-малко от европейските ножове)
- дръжки, изработени от най-добрите модерни материали: Micarta, G10, стабилизирано дърво, пластмаса с фина повърхност, Kraton и композити
Спецификации:
- Обща дължина: 21,7 см
- Дължина на острието: 9 см
- Тегло: 85 г
- Материал на острието: неръждаема стомана
- Материал на дръжката: G-10
- Препоръчва се ръчно миене
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за белене/рязане |
|---|---|
| Тегло: | 1 kg |
| EAN: | 4751029320360 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 9 cm |
| Дължина на острието: | 9 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Универсален нож |
| Серия: | Samura Mo-V |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | SAMURA |
| Margin-category: | B |
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!