Nepriľnavá panvica na soté s nepriľnavým keramickým vnútorným povrchom O 24 cm Eva Solo
Код: ES212424100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Няма налично описание на продукта
Допълнителни параметри
| Категория: | Керамични тигани за соте |
|---|---|
| Тегло: | 2 kg |
| EAN: | 5706631258005 |
| Размери: | 24 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за индукционен котлон, Подходящ за миене в съдомиялна машина, Подходящ за фурна, Без PFOA, Везна |
| Вид / Тип: | Тиган за соте |
| Серия: | Eva Solo Trio |
| Margin: | E |
| Производител: | Eva Solo |
| Margin-category: | A |
| Максимална температура на фурна °C: | 400 |
| Гаранция (години): | 2 |
| Незалепващо: | Керамично незалепващо |
| Произход на марката: | Дания |
| Категория тегло: | Тежък (2-3 kg) |
| Страна на производство: | Китай |
| Повърхностен финиш: | Керамично покритие |
| Топлопроводимост: | Постепенно нагряване (2 - 4 минути) |
| Тип котлон: | Всички видове |
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!