Нож за филетиране GOURMET 18 см, Zwilling
Код: ZW36113181100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Нож за филе има дълго, тънко и преди всичко гъвкаво острие с прав ръб. Това е перфектният помощник за боравене с риба.
-
Пластмасова дръжка, класически дизайн с три нита
-
Плавен преход между предпазителя и дръжката
-
Специална стомана, произведена за компанията ZWILLING J. A. Henckels
-
FRIODUR® – острие, закалено чрез замразяване
-
SIGMAFORGE® – кован от едно парче
-
Твърдост приблизително 57 HRC по Роквел
-
Ръчно заточван, лазерна проверка на остротата
-
Може да се мие в съдомиялна машина, препоръчваме ръчно миене
Допълнителни параметри
| Категория: | Филетиращи ножове |
|---|---|
| Тегло: | 0.21 kg |
| EAN: | 4009839408021 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 18 cm |
| Дължина на острието: | 18 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за миене в съдомиялна машина |
| Вид / Тип: | Нож за филетиране |
| Серия: | ZWILLING Gourmet |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | ZWILLING |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар