Нож за пържоли SWISS CLASSIC 11 cm, назъбен, лилав, пластмаса, Victorinox
Код: VN67235C1100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Подробно описание на продукта
Когато на масата се появи пица с хрупкав ръб или голямо парче месо, обикновен нож често започва да преговаря, вместо да реже. Нож за пържоли SWISS CLASSIC С вълнообразно острие, то се захваща за работа по-практично - чисто, сигурно и със спокойствие, което би подхождало на някои хора преди първата им хапка.
Основни предимства:
- Нож за пържоли SWISS CLASSIC С дължина на острието от 11 см, това е лек нож за хранене, подходящ за пържоли, пица и ежедневно сервиране.
- Вълнообразното острие от неръждаема стомана лесно реже месо, хрупкава кора за пица и сладкиши без излишен натиск.
- Ножът е подходящ за пържоли, където искате чисто рязане, без да се мъчите с чинията и да създадете ненатрапчив спектакъл за околните.
- При рязане на пица, може да се справи както с хрупкави краища, така и с по-мека сърцевина, така че всяко парче остава под контрол.
- Вълнообразното острие ще ви помогне и с багети, сандвичи или по-малки сладкиши, когато не искате да посягате към голям нож.
- Лекото тегло от 28 грама ще направи храненето и ежедневното приготвяне по-приятни, защото ножът не се усеща тежък в ръката.
- Ергономичната полипропиленова дръжка осигурява удобен и сигурен захват при всяко рязане по време на хранене.
- Лилавият дизайн на дръжката придава на подложка за маса отличителен детайл и няма да се изгуби сред другите прибори в кухненското чекмедже.
- Произведено в ШвейцарияVictorinox Той предлага надеждност за ежедневно хранене, бързи вечери и готвене през уикенда за семейството.
- Ножът е подходящ за миене в съдомиялна машина, така че няма повече ненужна работа след приготвяне на пържола, пица или сладкиш.
- Некованата конструкция е практична за ежедневна употреба, където ниското тегло, лесното управление и удобното боравене са от решаващо значение.
Допълнителна информация:
- материал на дръжката: полипропилен
- подходящ за миене в съдомиялна машина
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за пържоли |
|---|---|
| Тегло: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191774 |
| Цвят: | Лилав |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 22 cm |
| Дължина на острието: | 11 cm |
| Характеристики: | Подходящ за миене в съдомиялна машина |
| Вид / Тип: | Нож за пържоли |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | C |
| Производител: | Victorinox |
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!