Нож Сантоку SWISS MODERN 17 см, с овални жлебове, черен, Victorinox
Код: VN6905317KB100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Ножът е предназначен предимно за приготвяне на азиатски ястия, подходящ е за приготвяне на месо, риба и зеленчуци. Ръбовете във формата на овали от двете страни на ножа задържат въздуха при рязане, благодарение на което парчетата месо и други съставки не полепват по ножа.
- Прецизно заточено острие от неръждаема стомана
- Ръбовете позволяват рязане без залепване на храна към ножа
- Дръжка от висококачествена пластмаса
Серия Swiss Modern
Серията Victorinox Swiss Modern предлага впечатляваща производителност, като ножовете са изработени от висококачествена неръждаема стомана, те са силно устойчиви на износване, а прецизно заточеното острие позволява лесно рязане дори на най-малките парченца.
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове Santoku от неръждаема стомана |
|---|---|
| Тегло: | 0.1 kg |
| EAN: | 7611160092472 |
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 17 cm |
| Дължина на острието: | 17 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Японски и Сантоку нож |
| Серия: | Victorinox Swiss Modern |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар