Sekáček Gourmet 17,8 cm a brousek na nože Twin Sharp Zwilling
Код: ZW36130001100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Подробно описание на продукта
Няма налично описание на продукта
Допълнителни параметри
| Категория: | Месарски ножове |
|---|---|
| Тегло: | 1 kg |
| EAN: | 4009839377365 |
| Размери: | 18 cm |
| Дължина на острието: | 18 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Японски и Сантоку нож |
| Серия: | ZWILLING Gourmet |
| Margin: | E |
| Производител: | ZWILLING |
| Margin-category: | B |
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!