Snídaňový nůž Twin Grip Zwilling 12 cm
Код: ZW38725120100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Подробно описание на продукта
Няма налично описание на продукта
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за масло |
|---|---|
| Тегло: | 1 kg |
| EAN: | 4009839193934 |
| Размери: | 12 cm |
| Дължина на острието: | 12 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Специален нож |
| Margin: | E |
| Производител: | ZWILLING |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар