Японски танто нож RED SPIRIT 21 cм, F.Dick
Код: FDCK8175321Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Танто е японско име за къс меч. Преди подобен меч са носили японските самураи заедно с дълъг меч, сега танто може да стане ваш верен помощник в кухнята. Прецизната изработка на тази уникална форма на острието подчертава нейните уникални свойства и резултатът е изключителен нож, предназначен за рязане на месо и зеленчуци. Двуфазовото острие придава на ножа Танто впечатляващ вид и отлична острота. Качествата на ножа потвърждава номинацията за немската награда за дизайн German Design Award 2016.
Още от пръв поглед ще усетите вдъхновение, страст и ентусиазъм от серията ножове Red Spirit. Ножовете от тази серия са изключително остри. Остриетата са много фино заточени и полирани. Кръглата дръжка, типична за ножовете в азиатски стил, приляга идеално в ръката и не причинява натиск.
Спецификации:
- Практичен японски нож за рязане на месо и зеленчуци
- От серията Red Spirit
- Изключително остър
- Двуфазово острие
- Кръгла дръжка
- Приляга перфектно в ръката
- Не причинява натиск
- Материал: неръждаема стомана, пластмаса
- Размер: 21 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Други ножове Santoku |
|---|---|
| Тегло: | 0.43 kg |
| EAN: | 4009215175646 |
| Цвят: | Червен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 21 cm |
| Дължина на острието: | 21 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Японски и Сантоку нож |
| Серия: | F.DICK Red Spirit |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!