Тиган с незалепващо покритие CHOC B BOIS 24 cм, с дървена дръжка, de Buyer
Код: DB878024100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Тигани с незалепващо покритие Choc B Bois са изработени от лята алуминиева сплав, която се отличава с отлична топлопроводимост. Те са покрити с висококачествено незалепващо покритие, което е гарантирано без PFOA. Покритието е изключително твърдо, подходящо за бавно запържване на деликатни храни като риба, яйца, палачинки и др. Тиганите са подходящи за всички източници на топлина включително индукционни. Могат да се използват за печене във фурна, но само за 10 минути и при температура 200 °C. Тиганът има дръжка от букова дървесина, която е защитена с пласт от пчелен восък. Лесни са за почистване, препоръчваме ръчно миене.
Тиганите Choc B Bois накратко:
- Изработени от лят алуминий
- Висококачествено незалепващо покритие без PFOA от вътрешната и външната страна
- Изключително твърдо покритие, дълъг живот
- Дръжка от букова дървесина, обработена с пчелен восък
- Подходящ за всички източници на топлина, включително индукционни котлони
- Идеални за задушаване, загряване и нежно пържене на деликатни храни като риба или палачинки
- Не е подходящ за съдомиялна машина
Допълнителни параметри
| Категория: | Универсални тигани със стандартно покритие |
|---|---|
| Тегло: | 1 kg |
| EAN: | 3011248780248 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Алуминий |
| Размери: | 24 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за индукционен котлон, Подходящ за фурна, Без PFOA |
| Вид / Тип: | Универсален тиган |
| Серия: | de Buyer Choc B Bois |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Максимална температура на фурна °C: | 200 |
| Гаранция (години): | 2 |
| Незалепващо: | Незалепващо покритие |
| Произход на марката: | Франция |
| Категория тегло: | Лек (0-1,2 kg) |
| Материал на дръжката: | Дървена дръжка |
| Страна на производство: | Франция |
| Повърхностен финиш: | Незалепващо покритие |
| Топлопроводимост: | Бързо нагряване (1-2 минути) |
| Тип котлон: | Всички видове |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
| форма на тигана: | Кръгъл |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар