Универсален нож MO-V 15 см, Samura
Код: SMRSNMVUN15Подробно описание на продукта
Ножовете на марката Samura са произведени от най-добрата японска и шведска стомана, закалена до 58 - 61 HRC. Остриетата имат японска форма и фино стесняване от върха, благодарение на което притежават фантастична режеща способност. Ножовете Samura са заточени под ъгъл от 17 градуса. Това е повече от японските ножове, но по-малко от европейските ножове. За дръжките се използват най-добрите модерни материали: Микарта, G10, стабилизирано дърво, пластмаса с фино покритие, Кратон и композити.
Този професионален японски кухненски нож с право се нарича универсален, тъй като е практически един от най-гъвкавите ножове изобщо. Ако нямате никакви високоспециализирани видове ножове в кухнята, този нож лесно ще ги замести. Използва се за рязане и почистване на плодове и зеленчуци, приготвяне на задушено месо или салати и за обработка на месо. Вярно е, че за работа с универсален нож е по-добре да обработвате храната постепенно на по-малки парчета (порции): така ще можете да увеличите максимално предимствата му. Острието на този нож от еднослойна неръждаема стомана преминава плавно в масивната дръжка. Най-подходящото решение за професионална работа. Дръжката е изработена от здрав ламинат и в края си има метална запушалка.
Основни предимства на ножовете Samura:
- изработени от най-добрата японска и шведска стомана, закалена до 58 - 61 HRC
- фантастична режеща способност благодарение на японската форма на острието и финото стесняване от върха
- заточване под ъгъл от 17 градуса (т.е. повече от японските ножове, но по-малко от европейските ножове)
- дръжки, изработени от най-добрите модерни материали: Micarta, G10, стабилизирано дърво, пластмаса с фина повърхност, Kraton и композити
Спецификации:
- Обща дължина: 27 см
- Дължина на острието: 15 см
- Тегло: 99 г
- Материал на острието: неръждаема стомана
- Материал на дръжката: G-10
- Препоръчва се ръчно миене
Допълнителни параметри
| Категория: | Универсални ножове |
|---|---|
| Тегло: | 1 kg |
| EAN: | 4751029320384 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 16 cm |
| Дължина на острието: | 16 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Универсален нож |
| Серия: | Samura Mo-V |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | SAMURA |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!