Уок ADAMANT PREMIUM 28 cм, Fissler
Код: FS15780528100Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Ако търсите качествен WOK тиган за вашата кухня, изберете Adamant® premium от Fissler.
Здрав тиган с корпус от неръждаема стомана с диаметър 28 см е идеален за деликатно и хрупкаво пържене. Има незалепващо покритие с частици от силициев карбид, което е устойчиво на надраскване - можете дори да използвате метални прибори, без да повредите повърхността.
Стилният тиган е оборудван с дъно Cookstar®, което позволява оптимално абсорбиране, разпределение и задържане на топлина. Съдовете са благодарение на него подходящи за всички видове котлони, включително индукционни. Със сигурност ще оцените ергономичните и безопасни елементи - удобна дръжка за безопасност с функция за плъзгане на капака и защита от пръски. Предимство е и практичното ухо за окачване.
Тиганът има висок ръб и екстра голяма повърхност за пържене, така че можете без проблеми да приготвяте и повече порции наведнъж.
Основни предимства:
- Практичен висококачествен WOK тиган Adamant® от марката Fissler
- Идеално за нежно и хрупкаво пържене
- Незалепващо покритие с частици от силициев карбид - устойчиво на надраскване
- Може да се използва и с метални прибори
- Дъно Cookstar® - равномерно разпределение на топлината, задържане на топлина, пестене на енергия
- Подходящ и за индукция
- Удобна дръжка за безопасност
- Функция за плъзгане на капака и защита от пръски
- Ухо за закачане
- Висок ръб, екстра голяма площ за пържене
Спецификации:
- Диаметър: 28 см
- Материал: алуминий
Допълнителни параметри
| Категория: | Уок тигани със стандартно покритие |
|---|---|
| Тегло: | 1.43 kg |
| EAN: | 4009209372976 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Алуминий |
| Размери: | 28 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за индукционен котлон, Без PFOA |
| Вид / Тип: | УОК тиган |
| Серия: | Fissler Adamant Premium |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | Fissler |
| Margin-category: | A |
| Гаранция (години): | 2 |
| Незалепващо: | Незалепващо покритие |
| Произход на марката: | Германия |
| Категория тегло: | Лек (0-1,2 kg) |
| Материал на дръжката: | Пластмасова дръжка |
| Страна на производство: | Германия |
| Повърхностен финиш: | Незалепващо покритие |
| Топлопроводимост: | Бързо нагряване (1-2 минути) |
| Тип котлон: | Всички видове |
| форма на тигана: | Кръгъл |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!