Нож Dranger 1905 21 cм, F.Dick
Код: FDCK8195621Подробно описание на продукта
Този остър, тънък нож може безпроблемно да се използва за нарязване на месо, като шунка или печено на перфектно тънки филийки, без да губим от този вкусен сок от месото. Дори големи парчета месо не представляват проблем за този нож.
Изключителната дизайнерска серия 1905 съчетава традиционна изработка в модерен дух с елементи от исторически дизайн. През 1905 г. Friedr. Dick разработва серия професионални ножове с масивни съединения, които заменят използваните досега нитове. От 1905 г. този уникален дизайн се развива с използването на модерни материали и производствени техники. Острието е изработено от специална немска благородна стомана XcrMoVMn. Чрез трудна технология на закаляване е създаден уникален, фино дисперсен гъвкав материал с динамично остро острие.
Спецификации:
- Практичен нож, идеален за нарязване на месо
- От серия 1905
- Нитове заменени с масивни съединения
- Специална немска благородна стомана
- Динамично остро острие
- Материал: неръждаема стомана, пластмаса
- Размер: 21 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за транжиране |
|---|---|
| Тегло: | 0.34 kg |
| EAN: | 4009215084191 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 21 cm |
| Дължина на острието: | 21 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Специален нож |
| Серия: | F.DICK 1905 |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!