Готварски нож DAMASCUS, 21 см, кафяв, Güde
Код: GUDEDA780521100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Подробно описание на продукта
Основни предимства:
- един от най-добрите готварски ножове на немската компания Güde
- основен кухненски нож, идеален за нарязване на различни храни, включително плодове, зеленчуци, месо и сирене
- ръчно кован от над 300 слоя стомана - една изключително твърда, високо легирана и друга жилава, по-мека и гъвкава никелова
- Ножът няма твърда сърцевина, често срещана при други дамаски ножове, той е така нареченият див дамаск
- Процесът на коване отнема 2 дни, което води до острие с най-високо качество и уникален модел.
- Коването е последвано от довършителни работи в повече от 50 ръчни операции
- Дръжката е изработена от 1500-годишен вкаменен пустинен габър, чийто красив модел перфектно подчертава уникалността на този нож.
- Дръжката е ергономично оформена и завършена с типичното за Güde отличително покритие за приятна и безопасна работа при всякакви обстоятелства.
- Ръчното производство гарантира несравнимо качество и прецизност на изработката
- Перфектен баланс за продължителна работа без умора на ръцете
- Всеки нож е уникален както по модела на острието, така и по модела на дръжката
- част от една от най-впечатляващите серии кухненски ножове Güde - DAMASCUS
- опакован в подаръчна кутия, която включва и ленена кърпа за почистване на ножа
Допълнителна информация:
- дължина на острието: 21 см
- дължина на дръжката: 12,5 см
- материал на острието: дамаска стомана
- материал на дръжката: окаменял пустинен габър
- не е подходящ за съдомиялна машина, почиствайте след всяка употреба с топла вода и подсушете с ленена кърпа
- не използвайте киселинни или абразивни почистващи препарати
- не съхранявайте свободно в чекмедже
- не използвайте режеща повърхност от камък или керамика, тъй като те могат да притъпят или повредят острието
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за готвене от дамаска стомана |
|---|---|
| Тегло: | 0.5 kg |
| EAN: | 4006214780512 |
| Цвят: | Кафяв |
| Материал: | Дамаска стомана |
| Размери: | 33 cm |
| Дължина на острието: | 21 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Кухненски нож |
| Серия: | Güde Damascus |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Производител: | Güde Solingen |
| Margin-category: | B |
KULINA | Güde knives from Solingen
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар