Японски нож Nakiri CLASSIC IKON 17 см, Wüsthof
Код: WU1030332617100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Японският накири е универсален инструмент за рязане, кълцане и нарязване на кубчета на всякакъв вид храна. Тънкото и широко острие ви позволява да режете дори много тънки и равномерни парчета. Скосите отстрани на острието създават въздушни джобове, които предотвратяват залепването на нарязана храна към острието на ножа. Ножът е част от серията Classic Ikon, където ще намерите ножове изковани от едно цяло парче висококачествена стомана. Всяко острие се проверява с лазер и е изключително остро. Ножовете са оборудвани с ергономично оформена дръжка с три нита. От хигиенни съображения няма пролука между дръжката и стоманата.
Основни предимства:
- Практичен японски нож на готвача с прорези отстрани на острието
- Серия Classic Ikon
- Нож, изкован от едно цяло парче висококачествена стомана
- Острието е специално закалено до 58° по Рокуел
- Олекотен дизайн
- Острието се проверява с лазер
- Ергономично оформена дръжка с три нита
- От хигиенни съображения няма празнина между дръжката и стоманата
- Приляга перфектно в ръката
- Оптимално балансиран
- Може да се мие в съдомиялна машина
- Серията Classic Ikon получи значителен печат за качество и хигиена NSF в САЩ
Спецификации
- Дължина на острието: 17 см
- Обща дължина: 29,7 см
- Височина на острието: 4,69 см
- Тегло: 204 г
Допълнителни параметри
| Категория: | Японски ножове Nakiri |
|---|---|
| Тегло: | 0.22 kg |
| EAN: | 4002293100791 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 17 cm |
| Дължина на острието: | 17 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за миене в съдомиялна машина |
| Вид / Тип: | Японски нож |
| Серия: | WÜSTHOF Classic Ikon |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Производител: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!