Тиган с незалепващо покритие CHOC RESTO INDUCTION 32 cм, de Buyer
Код: DB848032Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Незалепващи тигани Choc Resto Induction от френската компания de Buyer са изключително леки, подходящи за приготвяне или затопляне на деликатни храни с минимално количество мазнина. Забележителната дебелина на материала от 5 мм гарантира запазването на формата, а висококачественото незалепващо покритие осигурява професионална издръжливост и оптимална незалепваща повърхност при ежедневна употреба. Изящният лионски дизайн - разширена и изпъкнала форма на ръбовете на тиганите - позволява лесно обръщане на приготвяната храна в тигана и при сервирането й да се плъзне в чинията.
Тиганите Choc Resto Induction са проектирани за оптимално провеждане и акумулиране на топлина. Те са подходящи за всички видове котлони, благодарение на специалното феромагнитно дъно и за индукция. Плоските стоманени дръжки са здраво закрепени с нитове и покрити с епоксидно покритие, което издържа на високи температури и потиска топлопроводимостта. За време, по-кратко от 10 минути, тиганите могат да се използват и за печене в традиционна фурна.
- Много леки алуминиеви тигани с дебелина на материала 5 мм
- Издръжливо незалепващо покритие с високо качество, състоящо се от пет слоя - без PFOA
- Специално феромагнитно дъно, позволяващо употреба на всички източници на топлина, включително индукция
- Перфектно разпределение и акумулиране на топлина
- Висока устойчивост на незалепващото покритие на индукция
- Могат да се използват за бързо запичане във фурна, макс. до 200 °C
- Дръжки от стомана, покрити с епоксидно покритие, потискащо топлопроводимостта
- Лесна манипулация, удобен захват с поставяне на палеца в извивката в средата на дръжката
- Оборудвани с отвор за закачане
Няколко съвета за употреба на тиганите Choc Resto Induction:
- За по-дълга трайност на незалепващия слой не използвайте метални прибори.
- Избягвайте загряване на тиганите без съдържание, прегряването им или термични шокове.
- Тиганите с незалепващо покритие не са подходящи за съдомиялна машина.
- Препоръчваме ръчно измиване с помощта на мека гъба.
Френска компания de Buyer, основана през 1830 г., е призната от десетилетия предимно в професионалната гастрономия. Незалепващите тигани Choc Resto Induction предлагат професионално качество на незалепващото покритие за обикновени домакинства.
Допълнителни параметри
| Категория: | Универсални тигани със стандартно покритие |
|---|---|
| Тегло: | 1.7 kg |
| EAN: | 3011248480322 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Алуминий |
| Размери: | 32 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за индукционен котлон, Подходящ за фурна, Без PFOA |
| Вид / Тип: | Универсален тиган |
| Серия: | de Buyer Choc Resto Induction |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Максимална температура на фурна °C: | 200 |
| Гаранция (години): | 2 |
| Незалепващо: | Незалепващо покритие |
| Произход на марката: | Франция |
| Категория тегло: | Среден (1,2-2 kg) |
| Материал на дръжката: | Метална дръжка |
| Страна на производство: | Франция |
| Повърхностен финиш: | Незалепващо покритие |
| Топлопроводимост: | Бързо нагряване (1-2 минути) |
| Тип котлон: | Всички видове |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
| форма на тигана: | Кръгъл |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!