Сатър GOURMET 15 см, Zwilling
Код: ZW36115151100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Подробно описание на продукта
С кухненски нож ZWILLING® Gourmet лесно ще нарежете и големи парчета месо. При работа ще оцените преди всичко перфектния баланс между острието и дръжката, което е особено важно при продължителна работа с ножа. Широкото острие е достатъчно здраво в горната част, но в същото време много лесно прониква в месото. С този нож рядко се случва ножът да засегне месото. Неръждаема стомана високо устоява на корозия. Замразяващото втвърдяване FRIODUR® е уникален метод за втвърдяване, при който острието се замразява и полученият стомана постига отлични свойства. Сатърът е подходящ за рязане и накълцване на големи парчета месо, котлети или ребра.
Спецификации:
- Пластмасова дръжка, класически дизайн с три нита
- Плавен преход между предпазителя и дръжката
- Специална стомана, произведена за компанията ZWILLING J. A. Henckels
- FRIODUR® – острие, закалено чрез замразяване
- SIGMAFORGE® – кован от едно парче
- Твърдост приблизително 57 HRC по Роквел
- Ръчно заточван, лазерна проверка на остротата
- Може да се мие в съдомиялна машина, препоръчваме ръчно миене
- Дължина на острието: 15 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Сатъри |
|---|---|
| Тегло: | 0.55 kg |
| EAN: | 4009839379741 |
| Размери: | 15 cm |
| Дължина на острието: | 15 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Специален нож |
| Серия: | ZWILLING Gourmet |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | ZWILLING |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар