Нож на готвача AJAX RED SPIRIT 20 см, F.Dick
Код: FDCK8172220100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Подробно описание на продукта
Нож на готвача AJAX предлага отличителен стил на острие с дължина 20 см с широка повърхност и забележителна извивка на режещия ръб. Необичайната форма напомня на сатър и е идеален помощник при обработката на месо. Ножът може лесно да бъде окачен благодарение на практичния отвор в острието. Още от пръв поглед ще усетите вдъхновение, страст и ентусиазъм от серията ножове Red Spirit. Ножовете от тази серия са изключително остри. Остриетата са много фино заточени и полирани. Кръглата дръжка, типична за ножовете в азиатски стил, приляга идеално в ръката и не причинява натиск.
Спецификации:
- Практичен нож във формата на кухненски нож
- От серията Red Spirit
- Изключително остър
- Кръгла дръжка
- Приляга перфектно в ръката
- Не причинява натиск
- Отвор в острието за закачане
- Материал: неръждаема стомана, пластмаса
- Размер: 20 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Сатъри |
|---|---|
| Тегло: | 0.46 kg |
| EAN: | 4009215182378 |
| Цвят: | Червен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 20 cm |
| Дължина на острието: | 20 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Кухненски нож |
| Серия: | F.DICK Red Spirit |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар