Нож Накири HARAKIRI 17 см, черен, Samura
Код: SMRSNHNNCПодробно описание на продукта
Ножовете на марката Samura са произведени от най-добрата японска и шведска стомана, закалена до 58 - 61 HRC. Остриетата имат японска форма и фино стесняване от върха, благодарение на което притежават фантастична режеща способност. Ножовете Samura са заточени под ъгъл от 17 градуса. Това е повече от японските ножове, но по-малко от европейските ножове. За дръжките се използват най-добрите модерни материали: Микарта, G10, стабилизирано дърво, пластмаса с фино покритие, Кратон и композити.
Нож Nakiri Samura Harakiri 17 см е класически японски нож, който служи за работа със зеленчуци и билки. Монолитна лята острие от еднослойна стомана AUS-8 с черно покритие придава на ножа стилен вид. Традиционно широкият, много тънък и остър нож, напомнящ брадва, позволява лесно и бързо да нарежете салата или фино да нарежете плодове и зеленчуци, без плодът да се спука или смачка по време на рязане.
Основни предимства на ножовете Samura:
- изработени от най-добрата японска и шведска стомана, закалена до 58 - 61 HRC
- фантастична режеща способност благодарение на японската форма на острието и финото стесняване от върха
- заточване под ъгъл от 17 градуса (т.е. повече от японските ножове, но по-малко от европейските ножове)
- дръжки, изработени от най-добрите модерни материали: Micarta, G10, стабилизирано дърво, пластмаса с фина повърхност, Kraton и композити
Спецификации:
- Обща дължина: 30 см
- Дължина на острието: 17 см
- Тегло: 129 г
- Материал на острието: неръждаема стомана
- Материал на дръжката: ABS пластмаса
- Препоръчва се ръчно миене
Допълнителни параметри
| Категория: | Японски ножове Nakiri |
|---|---|
| Тегло: | 1 kg |
| EAN: | 4751029321312 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 17 cm |
| Дължина на острието: | 17 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Японски нож |
| Серия: | Samura Harakiri |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | SAMURA |
| Margin-category: | B |
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!