Нож за нарязване URBAN FARMER 14 см, Wüsthof
Код: WU1025246314100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Този нож за рязане е идеален за хляб, сирене, колбаси, домати и плодове. Назъбеното острие е особено подходящо за храни с твърда кора. Ножът е част от серията Urban Farmer, която съчетава природната красота на рустик инструменти с високотехнологичната прецизност на ножове, изработени с най-новите материали и техники. Дръжката е изработена от букова дървесина от устойчиво отглеждани дървета и е термично обработена по време на производството, за да се гарантира издръжливост и водоустойчивост. Дръжката, в комбинация с противоплъзгащата глава на ножа, осигурява сигурен захват.
Основни предимства:
- Нож за рязане с назъбено острие
- Кован
- От серията Urban Farmer
- Дръжка от букова дървесина от устойчиви източници
- Издръжлив и водоустойчив
- Нехлъзгаща се глава
- Сигурен захват
- Само за ръчно пране
- Качество – Произведено в Германия / Золинген
Спецификации:
- Обща дължина: 25 см
- Тегло: 74 г
Острие:
- Материал: хром-молибден-ванадиева стомана
- Дължина: 14 см
- Ширина: 2,15 см
- Ъгъл на заточване: 15°
- Общ ъгъл: 30°
- Закалена: 58° Rockwell
Дръжка:
- Материал: термо бук (дърво)
- Нитове: алуминий
- Цвят: кафяв
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за белене/рязане |
|---|---|
| Тегло: | 0.12 kg |
| EAN: | 4002293100296 |
| Цвят: | Кафяв |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 14 cm |
| Дължина на острието: | 14 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Специален нож |
| Серия: | WÜSTHOF Urban Farmer |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар