Нож на готвача CLASSIC 16 cм, Wüsthof
Код: WU458216100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Здрав, тежък нож с широко острие и фин, но издръжлив ръб. Универсален помощник за професионални и домашни готвачи, който почиства зеленчуци, но също така кълца билки или котлети. Универсален уред за професионалисти и любители готвачи, които почистват зеленчуци, но също така нарязват билки или месо.
Класическа серия
- Висококачествени ковани ножове, произведени в Солинген
- Перфектно балансиран, с уникална ергономичност
- За професионални готвачи и кулинарни ентусиасти
- Дръжка Черен , изработена от специален синтетичен материал
- Класически вид с три нита, приляга добре в ръката
- Висококачествена немска легирана стомана X50CrMoV15
- Твърдост 58 HRC по скалата на Роквел
- Специален процес на заточване PEtec, управляван от компютър
- Прецизно ръчно заточване и полиране за перфектно острие
- Строг непрекъснат контрол на качеството, острието се проверява с лазер
- Стандартна форма на предпазителя за сигурен захват
- Плавен преход между предпазителя и дръжката
- Ножовете могат да се мият в съдомиялна машина – препоръчваме обаче ръчно измиване
- Удължена гаранция за производствени и материални дефекти 15 години
- Серията получи значителен печат за качество и хигиена NSF в САЩ
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за готвене от неръждаема стомана |
|---|---|
| Тегло: | 0.18 kg |
| EAN: | 4002293105529 |
| Размери: | 16 cm |
| Дължина на острието: | 16 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Кухненски нож |
| Серия: | WÜSTHOF Classic |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар