Нож на готвача NORDIC KITCHEN 20 см, Eva Solo
Код: ES515403100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Подробно описание на продукта
Eva SoloКолекцията Nordic Kitchen се предлага с нова луксозна серия ножове, създадена в духа на традициите на японското майсторство в изработката на ножове.
Нож на готвача Северна кухня:
- Изключително издръжлив нож с твърдост на стоманата до 60 HRC.
- Изключително острото острие е изработено от ексклузивен японски дамаски стоманен.
- Анатомичната дръжка от дърво Pakkawood пасва добре в ръката и позволява много по-прецизно рязане.
- Ръбът на острието е заточен от всяка страна под специален японски ъгъл от 13-15°
- Специално тясно тяло на ножа улеснява рязането
- Не може да се мие в съдомиялна машина
- Ножът не е подходящ за рязане на замразени храни, кости и други много твърди суровини
- В цялата колекция можете да закупите 5 различни вида ножове
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за готвене от дамаска стомана |
|---|---|
| Тегло: | 0.55 kg |
| EAN: | 5706631182409 |
| Размери: | 20 cm |
| Дължина на острието: | 20 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Кухненски нож |
| Серия: | Eva Solo Nordic kitchen |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Производител: | Eva Solo |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар