Нож на готвача SWISS MODERN 20 см, черен, Victorinox
Код: VN6901320B100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Конструкцията на ножа позволява удобно опиране на острието в ставите на пръстите на ръката, която държи рязания материал, което го прави високо универсален нож за ежедневна употреба.
- Прецизно заточено острие от неръждаема стомана
- Дръжка от висококачествена пластмаса
Серия Swiss Modern
Серията Victorinox Swiss Modern предлага впечатляваща производителност, като ножовете са изработени от висококачествена неръждаема стомана, те са силно устойчиви на износване, а прецизно заточеното острие позволява лесно рязане дори на най-малките парченца.
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за готвене от неръждаема стомана |
|---|---|
| Тегло: | 0.1 kg |
| EAN: | 7611160092496 |
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 20 cm |
| Дължина на острието: | 20 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Кухненски нож |
| Серия: | Victorinox Swiss Modern |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар