Нож за белене GOURMET 7 cм, Zwilling
Код: ZW36110061100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Нож за белене ZWILLING® Gourmet е малък, лек, практичен нож с извито острие и право заточване с твърд връх. Бели картофи, плодове и зеленчуци, подходящ е също например за изрязване на петна от картофи. Неръждаема стомана високо устоява на корозия. Замразяващото втвърдяване FRIODUR® е уникален метод за втвърдяване, при който острието се замразява и полученият стомана постига отлични свойства.
Спецификации:
- Пластмасова дръжка, класически дизайн с три нита
- Плавен преход между предпазителя и дръжката
- Специална стомана, произведена за компанията ZWILLING J. A. Henckels
- FRIODUR® – острие, закалено чрез замразяване
- SIGMAFORGE® – кован от едно парче
- Твърдост приблизително 57 HRC по Роквел
- Ръчно заточван, лазерна проверка на остротата
- Може да се мие в съдомиялна машина, препоръчваме ръчно миене
- Дължина на острието: 7 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за белене |
|---|---|
| Тегло: | 0.13 kg |
| EAN: | 4009839379659 |
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 16 cm |
| Дължина на острието: | 7 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Специален нож |
| Серия: | ZWILLING Gourmet |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | ZWILLING |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар