Нож за рязане FK2 9 cм, de Buyer
Код: DB428209Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Нож за рязане от колекцията Фибр Карбон 2 на производителя De Buyer има късо острие и е изключително остър. Този нож е идеален за белене, нарязване, почистване на петна по плодове или зеленчуци, декориране и други. Острието на ножа е изработено от висококачествена немска неръждаема стомана X50CrMoV15 (специална стомана за ножове) с твърдост 56 HRC (по скалата на Роквелл). Серията FK2 разполага с уникална система за балансиране на ножа според нуждите на конкретния готвач. Просто развийте металната капачка на дръжката и отстранете необходимото количество метални вложки.
Дръжката на ножа е изработена ръчно чрез ламиниране на въглеродни влакна. Благодарение на това е много издръжлива, здрава и осигурява приятен и удобен захват за рязане без умора. Предпазителят защитава пръстите. Препоръчваме само внимателно ръчно измиване и редовна поддръжка с помощта на точило и камък за заточване на ножове. За безопасно съхранение на ножа е идеална поставка за ножове.
Основни предимства:
- Нож за рязане за белене, нарязване, изрязване и декориране
- Острието е изключително остро
- Острието на ножа е изработено от висококачествена немска неръждаема стомана
- Уникална система за балансиране на ножа според нуждите на готвача
- Защитата предпазва пръстите
- Плавен преход между предпазителя и дръжката
- Ергономична дръжка
- Безопасно, удобно и приятно захващане за работа без умора
- Подходящ и за професионална употреба
- Само за ръчно пране
Спецификации:
- Дължина на ножа: 21,7 см
- Дължина на острието: 9 см
- Материал: специална ножарска стомана, въглеродни влакна (дръжка)
- Цвят: сребърен, черен (дръжка)
Допълнителни параметри
| Категория: | Месарски ножове |
|---|---|
| Тегло: | 0.13 kg |
| EAN: | 3011244282098 |
| Цвят: | Сребърен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 9 cm |
| Дължина на острието: | 9 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Специален нож |
| Серия: | de Buyer FK2 |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | C |
| Производител: | de Buyer |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!