Нож за хляб TWIN POLLUX 20 cм, Zwilling
Код: ZW30726201Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Серия кухненски ножове Twin Pollux на Zwilling е проектирана и произведена в немския град Золинген като комбинация от прецизна майсторска и материална качественост, заедно с изискванията на модерния дизайн и високия комфорт при употреба. Докато стоманеното сърце на ножа е изработено от едно парче първокласна ножарска стомана, синтетичната дръжка се грижи предимно за перфектния ергономичен захват. Свързването на материалите е толкова плътно, че отговаря на строгите хигиенни изисквания - без фуга, където биха се задържали бактерии. В серията Twin Pollux ще намерите и този нож за хляб с назъбен ръб.
Причината, поради която тази серия ножове Twin Pollux от J.A.Henckels Zwilling е толкова търсена, е не само перфектната и дълготрайна острота, но и качествената и щателна изработка. Ножовете са перфектно балансирани, пасват добре в ръката, а гардът осигурява не само опора за пръстите за прецизно и точно рязане, но служи и за ефективна защита на пръстите. Тези ножове са предпочитани главно заради тяхната вечна визия и много остро рязане.
Ножовете са изработени от най-качествената неръждаема стомана с оптимално съотношение на хром и въглерод, което гарантира само най-добрите свойства. Острието е изковано от едно парче стомана и ножовете са закалени по технологията Friodur®, която се състои в закаляване чрез замразяване. Ножовете така стават по-твърди и по-издръжливи, и по-добре устояват на корозия.
Спецификации:
- нож за хляб и печива с назъбен ръб
- Тази серия е предназначена не само за професионалисти
- Перфектна и дълготрайна острота, качествена и щателна изработка
- Ножовете са перфектно балансирани, пасват добре в ръката
- Специална смес от най-качествената стомана с оптимално съотношение на хром и въглерод гарантира най-добрите свойства
- Ножовете са закалени по патентована технология Friodur®, която се състои в закаляване чрез замразяване
- Ножовете така стават по-твърди и по-издръжливи, по-добре устояват на корозия
- Дръжка с класически дизайн с 3 нита
- Твърдост на острието около 57 HRC по скалата на Рокуел
- Доживотна гаранция за производствени дефекти на острието
- Дължина на острието: 20 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за хляб |
|---|---|
| Тегло: | 0.27 kg |
| EAN: | 4009839180422 |
| Размери: | 20 cm |
| Дължина на острието: | 20 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Нож за хляб |
| Серия: | Zwilling Twin Pollux |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | ZWILLING |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!