Нож за хляб SWISS MODERN 22 cм, Victorinox
Код: VN6907022WGСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Освен за рязане на хляб, можете да го използвате например и за рязане на тесто или за отделяне на сладкиш от тавата за печене.
- Прецизно заточено острие от неръждаема стомана
- Дръжката от орехово дърво е твърда и има красива структура
Серия Swiss Modern
Серията ножове Victorinox Swiss Modern предлага освен впечатляваща производителност и визуално удоволствие, благодарение на което ще издигнете готвенето си на ново ниво. Ножовете са изработени от висококачествена неръждаема стомана, те са силно устойчиви на износване и прецизно заточеното острие позволява лесно рязане дори на най-малките парченца. Луксозно изглеждащата тъмна дръжка е от подбрано орехово дърво, така че е много здрава и има красива структура. Сигурното и стилно съхранение на ножовете Swiss Modern осигурява атрактивен блок за ножове от същата серия.
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за хляб |
|---|---|
| Тегло: | 0.3 kg |
| EAN: | 7611160060846 |
| Размери: | 22 cm |
| Дължина на острието: | 22 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Специален нож |
| Серия: | Victorinox Swiss Modern |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!