Нож за шунка ALPHA MIKARTA, 21 см, червен, Güde
Код: GUDEM76521100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Подробно описание на продукта
Основни предимства:
- Уникален нож, който ще бъде оценен не само от ентусиазирани любители готвачи
- Важен помощник при обработката на месо, шунка директно от бутчето, зеленчуци и др.
- ръчно ковани от едно цяло парче висококачествена неръждаема стомана X50CrMoV15 с оптимална твърдост 57-58 HRC по скалата на Рокуел
- Коването е последвано от довършителни работи в повече от 40 ръчни операции
- втвърдяване при -80°C за много висока твърдост, като същевременно се запазва висока гъвкавост
- Шлифоването под ъгъл от 33° осигурява едновременно острота и стабилност
- ергономично оформена дръжка с микарта композит, три нита и отличително покритие за безопасна работа при всякакви обстоятелства
- При шлифоване на дръжката се създава уникален модел, така че няма два абсолютно еднакви ножа.
- Ръчното производство гарантира несравнимо качество и прецизност на изработката
- Изцяло металният дизайн предлага перфектен баланс за дългосрочна работа без умора на ръцете
- част от серията кухненски ножове MIKARTA
- Всеки нож е опакован в екологична опаковка
Допълнителна информация:
- дължина на острието: 21 см
- дължина на дръжката: 12 см
- Материал на острието: хром молибден ванадий стомана (X50CrMoV15)
- материал на дръжката: композитен материал микарта, хром молибден ванадий стомана (X50CrMoV15)
- не е подходящо за съдомиялна машина
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за шунка и колбаси |
|---|---|
| Тегло: | 0.2 kg |
| EAN: | 4006214276589 |
| Цвят: | Червен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 33 cm |
| Дължина на острието: | 21 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Нож за филетиране |
| Серия: | Güde Alpha Mikarta |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Производител: | Güde Solingen |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
KULINA | Güde knives from Solingen
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар