Тиган PROFIRESIST 24 cm, WMF
Код: WM1756246411Свързани продукти
Подробно описание на продукта
ProfiResist са първите тигани с незалепващо покритие за цял живот. Те са покрити с неръждаема структура във формата на пчелни пити, която е запълнена с незалепващо покритие. Той е защитен по този начин срещу механично износване. Дръжката от неръждаема стомана е ергономично оформена. Тиганите са изработени от трислоен материал. Вътрешният слой е от неръждаема стомана 18/10 - Cromargan®, сърцевината е алуминиева, а външният слой е от хромирана стомана. Тиганите позволяват бързо и контролирано регулиране на температурата, отличават се с равномерно разпределение на топлината и са по-ефективни от тигани със сандвич дъно. Тиганите са подходящи за всички източници на топлина, включително индукционни, и могат да се използват във фурна. Не се препоръчва миене на тиганите в съдомиялна машина.
Тигани ProfiResist WMF накратко:
- Незалепващо покритие върху неръждаема структура във формата на пчелна пита
- Много добри незалепващи свойства, устойчиви на надраскване
- Тяло на тиганите, изработено от трислоен материал
- Идеален тиган за пържоли и всичко, което изисква интензивно запържване
- За всички видове източници на топлина, включително индукционни
- Дръжка от неръждаема стомана с отвор за закачане
- Тествано качество WMF
- 5 години гаранция
Допълнителни параметри
| Категория: | Хибридни универсални тигани |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Тегло: | 1.33 kg |
| EAN: | 4000530649843 |
| Цвят: | Сребърен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 24 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за индукционен котлон, Подходящ за фурна, Без PFOA |
| Вид / Тип: | Универсален тиган |
| Серия: | WMF ProfiResist |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | A |
| Производител: | WMF |
| Margin-category: | A |
| Максимална температура на фурна °C: | 260 |
| Гаранция (години): | 2 |
| Незалепващо: | Незалепващо покритие |
| Произход на марката: | Германия |
| Категория тегло: | Среден (1,2-2 kg) |
| Материал на дръжката: | Метална дръжка |
| Страна на производство: | Китай |
| Повърхностен финиш: | Незалепващо покритие |
| Топлопроводимост: | Постепенно нагряване (2 - 4 минути) |
| Тип котлон: | Всички видове |
| yesspend: | yesspend_kfr |
| форма на тигана: | Кръгъл |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!