Тиган с незалепващо покритие CHOC EXTREME 20 cм, de Buyer
Код: DB830020100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Тигани с незалепващо покритие Choc EXTREME са изработени от лят алуминий, който се отличава с отлична топлопроводимост. Те са покрити с висококачествено незалепващо покритие, което е гарантирано без PFOA. Покритието е изключително твърдо, подходящо за бавно запържване на деликатни храни като риба, яйца, палачинки и др. Тиганите Choc EXTREME са подходящи за всички източници на топлина включително индукционни. Могат да се използват за печене във фурна. Лесни са за почистване, препоръчваме ръчно миене.
Тигани Choc EXTREME накратко:
- Изработени от лят алуминий
- Висококачествено незалепващо покритие без PFOA
- Изключително твърдо покритие, дълъг живот
- 7 мм магнитно дъно
- Ергономична дръжка от лята неръждаема стомана
- Подходящ за всички източници на топлина, включително индукционни котлони
- Идеални за задушаване, загряване и нежно пържене на деликатни храни като риба или палачинки
Допълнителни параметри
| Категория: | Универсални тигани със стандартно покритие |
|---|---|
| Тегло: | 0.8 kg |
| EAN: | 3011248300200 |
| Цвят: | Сив |
| Материал: | Алуминий |
| Размери: | 20 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за индукционен котлон, Подходящ за фурна, Без PFOA |
| Вид / Тип: | Универсален тиган |
| Серия: | de Buyer Choc EXTREME |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Максимална температура на фурна °C: | 200 |
| Гаранция (години): | 2 |
| Незалепващо: | Незалепващо покритие |
| Произход на марката: | Франция |
| Категория тегло: | Лек (0-1,2 kg) |
| Материал на дръжката: | Метална дръжка |
| Страна на производство: | Франция |
| Повърхностен финиш: | Незалепващо покритие |
| Топлопроводимост: | Бързо нагряване (1-2 минути) |
| Тип котлон: | Всички видове |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
| форма на тигана: | Кръгъл |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар