Тиган с незалепващо покритие ADAMANT CLASSIC 24 cм, Fissler
Код: FS157304241000100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Както подсказва името на серията, тиганите Adamant се отличават освен със страхотни топлинни свойства и с голяма издръжливост. Благодарение на повърхностната обработка с частици от силициев карбид, тиганът поддържа отлична проводимост, като същевременно е в по-голямата си част устойчив на надраскване и други механични повреди. Така можете без угризения да използвате метални прибори.
В допълнение, моделът е оборудван с предпазна дръжка с механизъм за използване с капак или предпазител от пръски мазнина. Тиганът може да се използва на всички източници на топлина, включително индукционни.
Допълнителни параметри
| Категория: | Универсални тигани със стандартно покритие |
|---|---|
| Тегло: | 0.95 kg |
| EAN: | 4009209367637 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Алуминий |
| Размери: | 24 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за индукционен котлон, Подходящ за миене в съдомиялна машина, Без PFOA |
| Вид / Тип: | Универсален тиган |
| Серия: | Fissler Adamant |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | Fissler |
| Margin-category: | A |
| Гаранция (години): | 2 |
| Незалепващо: | Незалепващо покритие |
| Произход на марката: | Германия |
| Категория тегло: | Лек (0-1,2 kg) |
| Материал на дръжката: | Пластмасова дръжка |
| Страна на производство: | Германия |
| Повърхностен финиш: | Незалепващо покритие |
| Топлопроводимост: | Бързо нагряване (1-2 минути) |
| Тип котлон: | Всички видове |
| форма на тигана: | Кръгъл |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар