Тиган с незалепващо покритие ADAMANT COMFORT 28 cм, 3,2л, Fissler
Код: FS159105281000100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Как подсказва името на серията, тиганите Adamant се отличават с голяма издръжливост, освен отличните си топлинни свойства. Благодарение на повърхностна обработка с частици от силициев карбид, тиганът поддържа отлична проводимост, като същевременно е до голяма степен устойчив на надраскване и други механични повреди. Така можете без угризения да използвате метални прибори.
Освен това моделът Comfort е оборудван с голяма незалепваща повърхност за пържене, а предпазната дръжка разполага и с механизъм за използване с капак. От вътрешната страна има и практична скала за измерване, а тиганът може да се използва и на индукция.
- Издръжлива повърхностна обработка, позволяваща използването на метални прибори
- Незалепваща вътрешна повърхност, висока топлопроводимост
- Нехлъзгаща се дръжка с механизъм за капак или предпазител срещу пръски
- Подходящ за всички източници на топлина, включително индукционни
- Ниско тегло, лесна употреба, отвор за закачане
Допълнителни параметри
| Категория: | Универсални тигани със стандартно покритие |
|---|---|
| Тегло: | 1.485 kg |
| EAN: | 4009209367651 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Алуминий |
| Размери: | 28 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за индукционен котлон, Подходящ за миене в съдомиялна машина, Без PFOA, Везна |
| Вид / Тип: | Универсален тиган |
| Серия: | Fissler Adamant |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | Fissler |
| Margin-category: | A |
| Гаранция (години): | 2 |
| Незалепващо: | Незалепващо покритие |
| Произход на марката: | Германия |
| Категория тегло: | Среден (1,2-2 kg) |
| Материал на дръжката: | Пластмасова дръжка |
| Страна на производство: | Германия |
| Повърхностен финиш: | Незалепващо покритие |
| Топлопроводимост: | Бързо нагряване (1-2 минути) |
| Тип котлон: | Всички видове |
| форма на тигана: | Кръгъл |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар