Тиган с незалепващо покритие PROFESSIONAL 24 см, с дръжка от неръждаема стомана, Eva Solo
Код: ES204724100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Тигани Professional с незалепващо покритие Slip-Let® са изработени от лят алуминий, който се отличава с отлична топлопроводимост. Те са покрити с висококачествено незалепващо покритие, което е гарантирано без PFOA. Покритието е изключително твърдо, подходящо за бавно запържване на деликатни храни като риба, яйца, палачинки и др. Тиганите са подходящи за всички източници на топлина включително индукционни. Може да се използва за печене във фурна до 260°C. Лесни са за почистване, препоръчваме ръчно миене.
- Изработени от лят алуминий
- Висококачествено незалепващо покритие Slip-Let® без PFOA
- Изключително твърда външна повърхност, дълъг живот
- Изключително дебела алуминиева сърцевина от 10 мм
- Ненагряваща се дръжка от неръждаема стомана
- Подходящ за всички източници на топлина, включително индукционни котлони
- Професионално качество с 25-годишна гаранция
- Може да се мие в съдомиялна машина, но препоръчваме ръчно миене
Допълнителни параметри
| Категория: | Универсални тигани със стандартно покритие |
|---|---|
| Тегло: | 1.58 kg |
| EAN: | 5706631183918 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Алуминий |
| Размери: | 24 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за индукционен котлон, Подходящ за фурна, Без PFOA |
| Вид / Тип: | Универсален тиган |
| Серия: | Eva Solo Professional |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | Eva Solo |
| Margin-category: | A |
| Максимална температура на фурна °C: | 260 |
| Гаранция (години): | 2 |
| Незалепващо: | Незалепващо покритие |
| Произход на марката: | Дания |
| Категория тегло: | Среден (1,2-2 kg) |
| Материал на дръжката: | Метална дръжка |
| Страна на производство: | Китай |
| Повърхностен финиш: | Незалепващо покритие |
| Топлопроводимост: | Бързо нагряване (1-2 минути) |
| Тип котлон: | Всички видове |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
| форма на тигана: | Кръгъл |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар