Тиган с незалепващо покритие 28 см, с керамично покритие, Eva Solo
Код: ES202512100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Неръждаемата стомана тиган за пържене е проектирана в минималистичен скандинавски стил и разполага с незалепваща керамична повърхност ILAG Slip-Let®. Керамичната повърхност е издръжлива и може да издържи на температури до 400°C. Тиганът е подходящ за ежедневна употреба, особено за печене на месо, за да се получи наистина хрупкава коричка. Може да се използва на всички видове котлони и за печене във фурна.
- Полиран тиган от неръждаема стомана 18/10
- ILAG Slip-Let® незалепваща керамична повърхност
- Подходящо и за употреба във фурна до 400°C
- Издръжлив материал с ниско тегло
- Сандвич дъно с алуминиева сърцевина за бързо и оптимално топлопроводимост
- Подходящ за всички източници на топлина, включително индукционни котлони
- Препоръчваме ръчно миене
Допълнителни параметри
| Категория: | Керамични универсални тигани |
|---|---|
| Тегло: | 1.38 kg |
| EAN: | 5706631257862 |
| Цвят: | Сребърен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 28 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за индукционен котлон, Подходящ за фурна, Без PFOA, Не съдържа PTFE |
| Вид / Тип: | Универсален тиган |
| Серия: | Eva Solo Trio |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | Eva Solo |
| Margin-category: | A |
| Максимална температура на фурна °C: | 400 |
| Гаранция (години): | 2 |
| Незалепващо: | Керамично незалепващо |
| Произход на марката: | Дания |
| Категория тегло: | Среден (1,2-2 kg) |
| Материал на дръжката: | Метална дръжка |
| Страна на производство: | Китай |
| Повърхностен финиш: | Керамично покритие |
| Топлопроводимост: | Постепенно нагряване (2 - 4 минути) |
| Тип котлон: | Всички видове |
| форма на тигана: | Кръгъл |
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!