Нож за закуска EASY 10 см, естествен, Dellinger
Код: DNGRSXLWW205C49100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Подробно описание на продукта
Изцяло нов кухненски нож за закуска Dellinger Easy с интелигентна конструкция на острието. Комбинация от право острие и назъбен заоблен връх за лесно рязане на хляб и удобно размазване на масло, пастет или нутела. Назъбеното острие също лесно реже домати и подобни меки зеленчуци с кора. Острието на кухненския нож за закуска е изработено от висококачествена неръждаема стомана, известна със своята издръжливост и дълготрайна острота. Дръжката на ножа за закуска е изработена от материал PAKKAWOOD - изкуствено дърво за повишена издръжливост. Острието на ножа е прикрепено към дръжката с 2 нита, които осигуряват достатъчна здравина.
Основни предимства:
- Ножът е проектиран така, че лесно да режете хляб или други печива, и след това удобно да размазвате масло или пастет
- Комбинация от право острие и назъбен заоблен връх
- Заоблен връх на острието във формата на шпатула за лесно размазване
- Лесно реже домати и подобни меки зеленчуци с кора
- Качествена неръждаема стомана
- Острието на ножа е прикрепено към дръжката с 2 нита - достатъчна здравина
- Препоръчва се ръчно пране - дълготрайна острота
Спецификации:
- Обща дължина на острието: 10 см
- Дължина на правото острие: 6,5 см
- Дължина на назъбеното острие: 3,5 см
- Материал: неръждаема стомана, изкуствено дърво Pakka-Wood
- Цвят на дръжката: естествено кафяв
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за масло |
|---|---|
| Тегло: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594195882043 |
| Цвят: | Кафяв |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 10 cm |
| Дължина на острието: | 10 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Универсален нож |
| Серия: | Dellinger Easy |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | Dellinger |
| Margin-category: | B |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар