Нож за зеленчуци URBAN FARMER 8 см, с дървена дръжка, Wüsthof
Код: WU1025247808Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Ножът за прибиране на реколтата е предназначен за употреба както на закрито, така и на открито. С изразена извивка на върха, тази уникална форма на острието е идеална за прибиране на реколтата, изрязване и белене на плодове и по-малки зеленчуци. Ножът е част от серията Urban Farmer, която съчетава природната красота на рустик инструменти с високотехнологичната прецизност на ножове, изработени с най-новите материали и техники. Дръжката е изработена от букова дървесина от устойчиво отглеждани дървета и е термично обработена по време на производството, за да се гарантира издръжливост и водоустойчивост. Дръжката, в комбинация с противоплъзгащата глава на ножа, осигурява сигурен захват.
Основни предимства:
- Ножът е идеален за прибиране на реколтата и градинарство
- Кован
- От серията Urban Farmer
- Изразена извивка на върха на острието
- Дръжка от букова дървесина от устойчиви източници
- Издръжлив и водоустойчив
- Нехлъзгаща се глава
- Сигурен захват
- Само за ръчно пране
- Качество – Произведено в Германия / Золинген
Спецификации:
- Обща дължина: 18,8 см
- Тегло: 63 г
Острие:
- Материал: хром-молибден-ванадиева стомана
- Дължина: 8 см
- Ширина: 2,15 см
- Дебелина на гърба: 0,2 см
- Ъгъл на заточване: 15°
- Общ ъгъл: 30°
- Закалена: 58° Rockwell
Дръжка:
- Материал: термо бук (дърво)
- Дължина: 11 см
- Нитове: алуминий
- Цвят: кафяв
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за белене/рязане |
|---|---|
| Тегло: | 0.12 kg |
| EAN: | 4002293100272 |
| Цвят: | Кафяв |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 8 cm |
| Дължина на острието: | 8 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Специален нож |
| Серия: | WÜSTHOF Urban Farmer |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!