Нож Сантоку FK2 16 см, de Buyer
Код: DB428716Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Нож Сантоку за филетиране от колекцията Fibre Карбон 2 на производителя De Buyer има острие с вдлъбнатини и е изключително остър. Този нож е идеален за нарязване на тънки филийки бекон, шунка, сьомга, пилешки гърди и други подобни. Острието на ножа е изработено от висококачествена немска неръждаема стомана X50CrMoV15 (специална стомана за ножове) с твърдост 56 HRC (по скалата на Роквелл). Серията FK2 разполага с уникална система за балансиране на ножа според нуждите на конкретния готвач. Просто развийте металната капачка на дръжката и отстранете необходимото количество метални вложки.
Дръжката на ножа е изработена ръчно чрез ламиниране на въглеродни влакна. Благодарение на това е много издръжлива, здрава и осигурява приятен и удобен захват за рязане без умора. Предпазителят защитава пръстите. Препоръчваме само внимателно ръчно измиване и редовна поддръжка с помощта на точило и камък за заточване на ножове. За безопасно съхранение на ножа е идеална поставка за ножове.
Основни предимства:
- Нож Сантоку за нарязване на тънки филийки храна
- Жлебове на острието против залепване на храна
- Острието е изключително остро
- Острието на ножа е изработено от висококачествена немска неръждаема стомана
- Уникална система за балансиране на ножа според нуждите на готвача
- Защитата предпазва пръстите
- Плавен преход между предпазителя и дръжката
- Ергономична дръжка
- Безопасно, удобно и приятно захващане за работа без умора
- Подходящ и за професионална употреба
- Само за ръчно пране
Спецификации:
- Дължина на ножа: 28,5 см
- Дължина на острието: 16,5 см
- Материал: специална ножарска стомана, въглеродни влакна (дръжка)
- Цвят: сребърен, черен (дръжка)
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за нарязване на тъкни парчета |
|---|---|
| Тегло: | 0.15 kg |
| EAN: | 3011244287161 |
| Цвят: | Сребърен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 17 cm |
| Дължина на острието: | 17 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Японски и Сантоку нож |
| Серия: | de Buyer FK2 |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | de Buyer |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!