Нож за зеленчуци BAMBOO 8 см, Samura
Код: SMRSNBNOZПодробно описание на продукта
Ножовете на марката Samura са произведени от най-добрата японска и шведска стомана, закалена до 58 - 61 HRC. Остриетата имат японска форма и фино стесняване от върха, благодарение на което притежават фантастична режеща способност. Ножовете Samura са заточени под ъгъл от 17 градуса. Това е повече от японските ножове, но по-малко от европейските ножове. За дръжките се използват най-добрите модерни материали: Микарта, G10, стабилизирано дърво, пластмаса с фино покритие, Кратон и композити.
Този кухненски нож е изработен от еднослойна японска стомана AUS-8 и е идеален за обработка на дребни зеленчуци и плодове. Лесно ще отстраните кората, сърцевината или ще нарежете плодовете. Благодарение на отличните си хигиенни свойства, може да се използва както в домакинства, така и в обществени заведения за хранене и настаняване. Неговата метална дръжка е не само изключително надеждна, но и не задържа бактерии.
Основни предимства на ножовете Samura:
- изработени от най-добрата японска и шведска стомана, закалена до 58 - 61 HRC
- фантастична режеща способност благодарение на японската форма на острието и финото стесняване от върха
- заточване под ъгъл от 17 градуса (т.е. повече от японските ножове, но по-малко от европейските ножове)
- дръжки, изработени от най-добрите модерни материали: Micarta, G10, стабилизирано дърво, пластмаса с фина повърхност, Kraton и композити
Спецификации:
- Обща дължина: 20 см
- Дължина на острието: 8 см
- Тегло: 51 г
- Материал на острието: неръждаема стомана
- Материал на дръжката: неръждаема стомана
- Препоръчва се ръчно миене
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за белене/рязане |
|---|---|
| Тегло: | 1 kg |
| EAN: | 4751029320032 |
| Цвят: | Сребърен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 8 cm |
| Дължина на острието: | 8 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Универсален нож |
| Серия: | Samura Bamboo |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | SAMURA |
| Margin-category: | B |
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!