Нож Сантоку BAMBOO 14 см, Samura
Код: SMRSNBNSU4Подробно описание на продукта
Ножовете на марката Samura са произведени от най-добрата японска и шведска стомана, закалена до 58 - 61 HRC. Остриетата имат японска форма и фино стесняване от върха, благодарение на което притежават фантастична режеща способност. Ножовете Samura са заточени под ъгъл от 17 градуса. Това е повече от японските ножове, но по-малко от европейските ножове. За дръжките се използват най-добрите модерни материали: Микарта, G10, стабилизирано дърво, пластмаса с фино покритие, Кратон и композити.
Ножът Samura Santoku в малък размер разполага със същия брой функции като класическия нож Santoku. Предназначен е предимно за нарязване, нарязване и нарязване на храна. Поради по-малкия размер и ниското тегло, той е идеален и за по-дълга работа. Благодарение на изместения напред център на тежестта, не е нужно да полагате толкова усилия по време на работа и в същото време имате усещането, че ножът е напълно независим. Стилният дизайн и високите хигиенни свойства позволяват ножът да се използва и в рамките на HoReCa.
Основни предимства на ножовете Samura:
- изработени от най-добрата японска и шведска стомана, закалена до 58 - 61 HRC
- фантастична режеща способност благодарение на японската форма на острието и финото стесняване от върха
- заточване под ъгъл от 17 градуса (т.е. повече от японските ножове, но по-малко от европейските ножове)
- дръжки, изработени от най-добрите модерни материали: Micarta, G10, стабилизирано дърво, пластмаса с фина повърхност, Kraton и композити
Спецификации:
- Обща дължина: 24,7 см
- Дължина на острието: 14 см
- Тегло: 67 г
- Материал на острието: неръждаема стомана
- Материал на дръжката: неръждаема стомана
- Препоръчва се ръчно миене
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове Santoku от неръждаема стомана |
|---|---|
| Тегло: | 0.1 kg |
| EAN: | 4751029320117 |
| Цвят: | Сребърен |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 14 cm |
| Дължина на острието: | 14 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Сантоку нож |
| Серия: | Samura Bamboo |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | SAMURA |
| Margin-category: | B |
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!