Универсален тиган CENIT 28 см, Fissler
Код: FS45300281000100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Подробно описание на продукта
Универсален тиган от серия Cenit® на Fissler е с диаметър 28 см и обем 3,1 л. Той е произведен от алуминий, което го прави лек, и разполага с много качествено 3-слойно незалепващо покритие и оребрена повърхност за типичния ефект върху гриловано месо. Той е подходящ за съдомиялна машина и за всички видове котлони без индукционни.
Серия Cenit® Fissler:
- леки алуминиеви съдове
- 3-слойно незалепващо покритие
- удобни, ергономично оформени дръжки и ръкохватки
- подходяща за всички видове котлони без индукция
- подходяща за съдомиялна машина
- произведено в Италия
Допълнителни параметри
| Категория: | Универсални тигани със стандартно покритие |
|---|---|
| Тегло: | 1.13 kg |
| EAN: | 4009209368665 |
| Цвят: | Черен |
| Материал: | Алуминий |
| Размери: | 28 cm |
| Обем: | 3,1 л. |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Характеристики: | Подходящ за миене в съдомиялна машина, Без PFOA |
| Вид / Тип: | Универсален тиган |
| Серия: | Fissler Cenit |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | Fissler |
| Margin-category: | A |
| Гаранция (години): | 2 |
| Незалепващо: | Незалепващо покритие |
| Произход на марката: | Германия |
| Категория тегло: | Лек (0-1,2 kg) |
| Материал на дръжката: | Пластмасова дръжка |
| Страна на производство: | Германия |
| Повърхностен финиш: | Незалепващо покритие |
| Топлопроводимост: | Бързо нагряване (1-2 минути) |
| Тип котлон: | Всички, освен индукционни |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
| форма на тигана: | Кръгъл |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар