Мачете URBAN FARMER 18 см, Wüsthof
Код: WU1025247918Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Прибиране на едра зеленчуци и цели глави маруля, изкопаване на дупки за засаждане или за последваща грижа за растенията - силният мачете е перфектният градински инструмент, а благодарение на комбинацията от назъбено острие и гладко заточване е идеален и за кухненска подготовка, например на зеле или тиква.
Мачетето е част от серията Urban Farmer, която съчетава природната красота на рустикалните инструменти с високотехнологичната прецизност на ножовете, изработени с най-новите материали и техники. Дръжката е изработена от букова дървесина от устойчиво отглеждани дървета и е термично обработена по време на производството, за да се гарантира издръжливост и водоустойчивост. Дръжката в комбинация с противоплъзгащата глава осигурява сигурен захват.
Основни предимства:
- Практичен кухненски мачете
- Многофункционален
- Комбинация от назъбено острие и гладко заточване
- Кован
- От серията Urban Farmer
- Дръжка от букова дървесина от устойчиви източници
- Издръжлива и водоустойчива
- Нехлъзгаща се глава
- Сигурен захват
- Само за ръчно пране
- Качество – Произведено в Германия / Золинген
Спецификации:
- Обща дължина: 30,8 см
- Тегло: 153 г
Острие:
- Материал: хром-молибден-ванадиева стомана
- Дължина: 18 см
- Ширина: 3,2 см
- Ъгъл на заточване: 15°
- Общ ъгъл: 30°
- Закалена: 58° Rockwell
Дръжка:
- Материал: термо бук (дърво)
- Нитове: алуминий
- Цвят: кафяв
Допълнителни параметри
| Категория: | Сатъри |
|---|---|
| Тегло: | 0.22 kg |
| EAN: | 4002293100388 |
| Цвят: | Кафяв |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 18 cm |
| Дължина на острието: | 18 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Специален нож |
| Серия: | WÜSTHOF Urban Farmer |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!