Нож на готвача CLASSIC WHITE 20 cм, Wüsthof
Код: WU1040200120100 дни за връщанеБез грижи, с безплатен транспорт
Pazaruvaj 4,8 / 5Pazaruvaj: 1300+ проверени отзива
Изпращаме незабавноПри поръчка до 12:00
50 000+ продуктови рецензииНаписани от нашите клиенти
Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Универсален кухненски инструмент: най-важното основно оборудване за всеки любител и професионален готвач, нож на готвача е подходящ за повечето задачи в кухнята, за разнообразни техники на рязане и захващане. Превръща приготвянето на храна в истинско удоволствие. С нож на готвача можете да режете месо, плодове, зеленчуци и билки или да кълцате чесън. Широкото острие позволява бързо преместване на нарязаните съставки в тенджерата.
Спецификации:
- Естествен баланс благодарение на главата и напълно кованата дръжка
- Пълна защита на пръстите осигурява по-безопасна работа
- Кован от едно цяло парче неръждаема стомана WÜSTHOF
- Кован в Золинген, Германия
Острие:
- Материал: хром-молибден-ванадиева стомана (X50CrMoV15)
- Твърдост: 58 Rockwell
- PEtec (Precision Edge Technology)
- Ръчно финално заточване
- Ъгъл на заточване: 28°
Дръжка:
- Материал: POM (синтетика)
- Три нита: неръждаема стомана
- Цвят: бял
Параметри:
- Дължина на острието: 20 см
- Височина на острието: 4,7 см
- Дължина на дръжката: 13,7 см
- Обща дължина: 33,7 см
- Тегло: 268 г
Допълнителни параметри
| Категория: | Ножове за готвене от неръждаема стомана |
|---|---|
| Тегло: | 0.28 kg |
| EAN: | 4002293112282 |
| Цвят: | Бял |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Размери: | 20 cm |
| Дължина на острието: | 20 cm |
| Бройки в комплекта: | 1 ks |
| Вид / Тип: | Кухненски нож |
| Серия: | WÜSTHOF Classic White |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Производител: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!